Customize your workplace
The data is indicative and depend on the individual characteristics of the user.

Height:

1
Desk height:

2
Seat height:

3
Seat depth:
X
Ergonomic calculator
Metro
Turystyczna 18
16-300 Augustów
(+48) 87 644 6444
New office solution by metro

New office solution by metro

Dzisiejsze biura muszą sprostać coraz większym wymaganiom stawianym ich użytkownikom. Wieloletnie doświadczenia, nasze i całej prężnie rozwijającej się branży doprowadziły do przekonania, że bezkrytyczne powielanie pewnych wzorców, nawet tych, które są obecnie najbardziej na czasie, rzadko wpływa pozytywnie na sprawność koncepcyjną i operacyjną personelu.

READ MORE
Produkcja mebli biurowych

Production

W celu osiągnięcia celów strategicznych firmy, przede wszystkim: jakości, funkcjonalności, ergonomiki oraz nienagannej estetyki naszych wyrobów, niemal wszystkie prezentowane w naszym serwisie meble są wykonywane w naszym zakładzie produkcyjnym.

READ MORE

METRO to polska firma produkująca nowoczesne meble biurowe i elementy wyposażenia wnętrz publicznych.


Jesteśmy wiodącym producentem dostarczającym wyposażenie wnętrz do wielu znanych i cenionych placówek gospodarczych, państwowych i sądowniczych w Polsce. Wiemy, że dzisiejsze biura muszą sprostać wielu wymaganiom estetycznym i funkcjonalnym. Naszym celem jest tworzenie nowoczesnych, designerskich mebli ułatwiających codzienne funkcjonowanie w biurze. Nie powielamy utartych wzorców. Zamiast tego tworzymy własne rozwiązania zwiększające walory estetyczne i wygodę użytkowania produktu.

W naszej ofercie posiadamy m.in. meble biurowe (pracownicze, recepcyjne, gabinetowe i konferencyjne), szafy, kontenery, ścianki działowe oraz panele akustyczne.


Nasza pasja, wiedza i doświadczenie zaowocowały powstaniem innowacyjnego, w pełni funkcjonalnego wyposażenia biurowego zwiększającego ergonomię pracy.

 

Oferowane meble w realnym stopniu wpływają na sprawność koncepcyjną i operacyjną personelu. Zadowolenie użytkowników jest dla nas najważniejsze. Niezwykle cieszymy się z zaufania, którym obdarzyli nas klienci. Wiemy, że to oni stanowią fundament naszej działalności, dlatego jesteśmy otwarci na ich wszystkie potrzeby i oczekiwania. Meble METRO pomogą Ci zadbać o komfort pracowników i zapewnią profesjonalny wygląd Twojej firmie. Zacznij współpracę z nami już dziś! Serdecznie zapraszamy!

EN
MetroMeble